Posuvné systémy
Posuvné i otočné celoskleněné dveře Satináto v české normě s kováním skladem. Dveře s grafosklem do 7 dní.

Užitečné odkazy

Okna značky VEKRA jsou zárukou kvality a komfortu pro vaše bydlení.

Eurookna Vekra se vyrábějí z kvalitních lepených dřevěných hranolů. Unikátní povrchová úprava jim zaručuje dlouhou životnost.

Potřebujete audit nemovitosti? Nemáte k nemovitosti kompletní dokumentaci kvůli výpočtu PENB? Nechte si svou nemovitost zaměřit od našich inspektorů, kteří působí po celé ČR.

Rychlé a profesionální zpracování průkazu energetické náročnosti budovy.

Prodej bytů, prodej domů či prodej pozemků nejen v oblasti Prahy, ale celé České republiky.

Dřevostavby na klíč dle projektové dokumentace. Nicewood = rodinné domy a stavby ze dřeva.

Open Finance, s.r.o., je plně nezávislá, profesionální makléřská společnost, která působí v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů, stavebního spoření a dalších finančních produktů.

Realizace služeb v oblasti energeticky, projektové dokumentace, auditů nemovitostí a zpracování průkazů energetické náročnosti budov.

Kvalitní zábradlí se skleněnou výplní svým jedinečným vzhledem zkrášlí váš interiér. Kalené sklo je maximálně bezpečným materiálem, který je odolný i proti nárazům.

Designové sklo přestavuje promyšlenou kombinace nápaditosti a jednoduchosti.

Elegance a osobité pojetí jsou hlavními jednotícími prvky vyváženosti produktů Grafosklo. Interiérové sklo je tím tedy povýšeno na umělecké dílo.

Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky. V jednoduchém provedení se odráží vnitřní síla působivého celku.

Možná jste dosud netušili, že i dveře se mohou stát originálním a osobitým prvek interiéru. Skleněné dveře JAP rozzáří váš interiér.

Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšení posuvných dveří, která pak mohou zajíždět do zdi.

Dřevěné schody a dřevěné schodiště JAP v kvalitním provedení a se zajímavým a ladným designem.